Kontakta oss

Har du några frågor om våra lösningar eller produkter? Eller vill du veta mer om användningen av produkter eller lämna en underhållsförfrågan?

Lämna oss en kontaktförfrågan och vi kommer att kontakta dig.

    Verksamhets­ställen

    Helsinki

    Höyläämötie 11 A, 4.flr
    FI-00380 Helsinki

    +358 (0)207 414 680
    ewq@ewq.zone

    Stockholm

    David Bagares gata 7
    SE-111 38 Stockholm

    +46 (0)733 13 98 41
    sverige@ewq.zone

    Göteborg

    Sisjö Kullegata 8
    SE-42132 Göteborg

    +46 (0)31 205 100
    sverige@ewq.zone

    Service

    +358 200 20502
    Avgifter för samtal 1,95€/min.+ lna

    support@ewq.zone

    Fakturerings­information

    Eaddress 003710394197
    VAT FI10394197
    Operatör OpusCapita Group Oy
    Service ID E204503

    Eurosec Oy
    PL 67652
    00021 Laskutus
    VAT: FI10394197
    PDF-räkning: eurosec.FI.P.120045-0@docinbound.com
    Vid frågor om faktura, kontakta: laskutus@ewq.zone

    EWQ Sverige Ab
    PO BOX 2453
    SE-111 75 Stockholm
    VAT: SE559121274001
    Vid frågor om faktura, kontakta : sverige@ewq.zone

    Team

    Format för e-post är namn@ewq.zone
    Janne Mansikkamäki
    Key Account Manager
    +358 50 469 9328 janne@ewq.zone
    Teemu Takanen
    Key Account Manager
    +358 40 553 3588 teemu@ewq.zone
    EWQ_picture_coming_soon
    Kari Keränen
    Key Account Manager
    +358 50 500 3539 kari@ewq.zone
    Juha Kurki
    Consultant
    +358 50 409 0391 juha@ewq.zone
    Stefan Björklund
    Head of Sales & Marketing
    +358 40 522 4465 stefan@ewq.zone
    Linda Clevesjö
    Business Development Manager (EWQ Sverige)
    +46 73 313 98 41 linda@ewq.zone
    EWQ_picture_coming_soon
    Torbjörn Hällström
    Key Account & Sales (EWQ Sverige)
    +46 70 928 02 95 torbjorn@ewq.zone
    Sanni Siilin
    Marketing & CSR Coordinator
    +358 40 745 5060 sanni@ewq.zone
    Sanna Paavola
    Head of Customer Support
    +358 41 501 4045 sanna@ewq.zone
    EWQ_picture_coming_soon
    Kristoffer Sandström
    Head of Service
    +358 40 511 8633 kristoffer@ewq.zone
    Tero Koivisto
    Service Manager
    +358 40 746 9987 tero@ewq.zone
    Nico Gustafsson
    Maintenance Manager
    +358 40 085 0338 nico@ewq.zone
    Jaakko Lepola
    Service & Maintenance Coordinator
    +358 50 460 4242 jaakko@ewq.zone
    Miska Saulivaara
    Development Manager
    +358 50 445 0540 miska@ewq.zone
    Evgeny Volkov
    Development Manager (Software)
    +358 40 670 1148 evegeny@ewq.zone
    EWQ_picture_coming_soon
    Markus Mäkinen
    Senior Developer
    +358 50 440 0239 markus@ewq.zone
    Helena Mäkinen
    Financial Manager
    +358 50 548 1111 helena@ewq.zone
    Stefan Svanljung
    COO
    +358 50 441 8844 svanne@ewq.zone
    Fred Westerholm
    CBO
    +358 40 550 0447 fred@ewq.zone
    Johan Wohrne
    CEO (EWQ Sverige)
    +46 76 390 80 98 johan@ewq.zone
    Sampo Brisk
    CEO, Head of ESG
    +358 50 362 9589 sampo@ewq.zone