Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttää ratkaisuistamme tai tuotteistamme? Vai haluatko lisätietoja tuotteiden käytöstä tai jättää huoltopyynnön?

Jätä meille yhteydenottopyyntö niin olemme sinuun yhteydessä ja kerromme lisää palveluistamme, jotka vastaavat parhaiten tarpeisiisi. Palaamme asiaan arkisin vuorokauden kuluessa.

Toimipisteet

Helsinki

Höyläämötie 11 A, 4.krs
FI-00380 Helsinki

+358 (0)207 414 680
ewq@ewq.zone

EWQ Stockholm address

Tukholma

7 A Posthuset
Vasagatan 28
SE-111 20 Tukholma

+46 (0)733 13 98 41
sverige@ewq.zone

Huolto

+358 200 20502
Puhelun hinta 1,95€/min.+ pvm

support@ewq.zone

Laskutustiedot

Verkkolaskuosoite 003710394197
Välittäjätunnus E204503 (OpusCapita Group Oy)
Y-tunnus 1039419-7

Eurosec Oy
PL 67652
00021 Laskutus
VAT: FI10394197
PDF-laskut: laskutus@ewq.zone
Laskutukseen liittyvät yhteydenotot: invoice@ewq.zone

EWQ Sverige Ab
PO BOX 2453
SE-111 75 Stockholm
VAT: SE559121274001
PDF-laskut: faktura@ewq.zone
Laskutukseen liittyvät yhteydenotot: sverige@ewq.zone

Tiimi

Sähköpostit ovat muotoa etunimi@ewq.zone
Janne Mansikkamäki
Key Account Manager
+358 50 469 9328 janne@ewq.zone
Teemu Takanen
Key Account Manager
+358 40 553 3588 teemu@ewq.zone
EWQ_picture_coming_soon
Kari Keränen
Key Account Manager
+358 50 500 3539 kari@ewq.zone
Juha Kurki
Consultant
+358 50 409 0391 juha@ewq.zone
Stefan Björklund
Head of Sales & Marketing
+358 40 522 4465 stefan@ewq.zone
Linda Clevesjö
Business Development Manager (EWQ Sverige)
+46 73 313 98 41 linda@ewq.zone
EWQ_picture_coming_soon
Torbjörn Hällström
Key Account & Sales (EWQ Sverige)
+46 70 928 02 95 torbjorn@ewq.zone
Sanni Siilin
Marketing & CSR Coordinator
+358 40 745 5060 sanni@ewq.zone
Sanna Paavola
Head of Customer Support
+358 41 501 4045 sanna@ewq.zone
EWQ_picture_coming_soon
Kristoffer Sandström
Head of Service
+358 40 511 8633 kristoffer@ewq.zone
Tero Koivisto
Service Manager
+358 40 746 9987 tero@ewq.zone
Nico Gustafsson
Maintenance Manager
+358 40 085 0338 nico@ewq.zone
Jaakko Lepola
Service & Maintenance Coordinator
+358 50 460 4242 jaakko@ewq.zone
Miska Saulivaara
Development Manager
+358 50 445 0540 miska@ewq.zone
Evgeny Volkov
Development Manager (Software)
+358 40 670 1148 evegeny@ewq.zone
EWQ_picture_coming_soon
Markus Mäkinen
Senior Developer
+358 50 440 0239 markus@ewq.zone
Helena Mäkinen
Financial Manager
+358 50 548 1111 helena@ewq.zone
Stefan Svanljung
COO
+358 50 441 8844 svanne@ewq.zone
Fred Westerholm
CBO
+358 40 550 0447 fred@ewq.zone
Sampo Brisk
CEO, Head of ESG
+358 50 362 9589 sampo@ewq.zone