(Swedish) Search

search

Yrityksestä

Olemme pitkän ja vahvan kokemuksen omaava, digitaaliseen myymäläviestintään ja asiakashallintaan erikoistunut kotimainen perheyritys. Kansainvälisen tason vakaina toimijoina, toimimme alan suunnannäyttäjinä ja edelläkävijöinä sekä autamme yritystäsi kasvattamaan myyntiä ja kannattavuutta uusien innovaatioidemme ja asiantuntemuksemme avulla.

Olemme toimittaneet satojatuhansia näyttöjä yli kymmeneen maahan, ja vuoropalvelujärjestelmämme läpi kulkee päivittäin miljoonia asiakkaita. Me tarjoamme kattavan valikoiman ratkaisuja eri alojen toimijoille ja suunnittelemme tarkoin räätälöityjä kokonaisuuksia yhdessä asiakkaan kanssa alusta loppuun. Toteutamme vuoropalvelujärjestelmiä ja digitaalisia näyttöratkaisuja kokonaisvaltaisesti aina 3D-suunnittelusta ammattitaitoiseen asennukseen ja käyttöönottokoulutukseen. Helppo sisällönhallinta, tuotteiden yhteensopivuus ja yksilöity suunnittelu tekevät ratkaisuistamme markkinoiden parhaat.

Yhdessä voimme modernisoida ja selkeyttää toimipaikkasi ilmeen sekä helpottaa palveluidesi toimivuutta. Ratkaisumme tuovat yrityksellesi lisämyyntiä, kustannussäästöä, uutuusarvoa sekä positiivista mielikuvaa loppuasiakkaalle. Toimimme ekologisesti, sosiaalisesti ja taloudellisesti kestävällä tavalla. Pyrimme jatkuvasti parantamaan resurssitehokkuuttamme minimoiden toimintamme kielteiset ympäristövaikutukset. Toimimme vastuullisesti myös sidosryhmiämme kohtaan ja sen voimavarana on motivoitunut ja jatkuvasti kehittyvä henkilöstömme.

Ota yhteyttä meihin!

Yhteystiedot

Helsinki

Höyläämötie 11 A, 4.krs
FI-00380 Helsinki
+358 (0)207 414 680
ewq@ewq.zone

Stockholm

Engelbrektsgatan 7
SE-114 32 Stockholm
+46 (0)733 13 98 41
sverige@ewq.zone

Göteborg

Sisjö Kullegata 8
SE-421 32 Göteborg
+46 (0)31 205 100
sverige@ewq.zone

Huolto & Tuki

  • Asiakastuki Suomi
  • +358 (0)200 20502
  • service@ewq.zone
  • Asiakastuki Ruotsi
  • +358 20 741 4688
  • support@ewq.zone

Laskutustiedot

  • Suomi
    Eurosec Oy
    PL 67652
    00021 Laskutus
    VAT: FI10394197
  • Ruotsi
    EWQ Sverige Ab
    PO BOX 2453
    SE-111 75 Stockholm
    VAT: FI559121274001
  • Verkkolaskutus
    Verkkolaskuosoite 003710394197
    Y-tunnus 1039419-7
    Verkkolaskuoperaattori OpusCapita Group Oy
    Välittäjätunnus E204503
  • PDF-LASKUT
  • eurosec.FI.P.120045-0(at)docinbound.com

Tiimimme

Janne Mansikkamäki
Key Account Manager
+358 (0)50 469 9328
janne@ewq.zone
Teemu Takanen
Key Account Manager
+358 (0)40 553 3588
teemu@ewq.zone
Jouni Hirvonen
Key Account Manager
+358 (0)40 588 0014
jouni@ewq.zone
Juha Kurki
Consultant
+358 (0)50 409 0391
juha@ewq.zone
Linda Clevesjö
Business Development Manager (EWQ Sverige)
+46 (0) 73 313 98 41
linda@ewq.zone
Mats Henricson
Key Account Manager (EWQ Sverige)
+46 (0) 70 717 65 60
mats@ewq.zone
Sanni Siilin
Customer Service & Marketing Coordinator
+358 (0)40 745 5060
sanni@ewq.zone
Sebastian Höglund
Head of Customer Success & Marketing
+358 (0)40 524 4940
sebastian@ewq.zone
Tommy Svartström
Head of Maintenance & Service
+358 (0)50 460 4242
tommy@ewq.zone
Tero Koivisto
Service Manager
+358 (0)40 746 9987
tero@ewq.zone
Nico Gustafsson
Maintenance Manager
+358 (0)40 085 0338
nico@ewq.zone
Jaakko Lepola
Service
jaakko@ewq.zone
Miska Saulivaara
Development Manager
+358 (0)50 445 0540
miska@ewq.zone
Helena Mäkinen
Financial Manager
+358 (0)50 548 1111
helena@ewq.zone
Mikael Krogius
CTO
+358 (0)400 700 054
mikael@ewq.zone
Stefan Svanljung
COO
+358 (0)50 441 8844
svanne@ewq.zone
Fred Westerholm
CBO
+358 (0)40 550 0447
fred@ewq.zone
Johan Wohrne
CEO (EWQ Sverige)
+46 (0) 76 390 80 98
johan@ewq.zone
Stefan Björklund
CEO
+358 (0)40 522 4465
stefan@ewq.zone

Ota yhteyttä

Onko sinulla kysyttää ratkaisuistamme tai tuotteistamme? Vai haluatko lisätietoja tuotteiden käytöstä tai jättää huoltopyynnön?

Jätä meille yhteydenottopyyntö niin olemme sinuun yhteydessä ja kerromme lisää palveluistamme, jotka vastaavat parhaiten tarpeisiisi. Palaamme asiaan arkisin vuorokauden kuluessa.