Search

search

Om företaget

Vi är ett familjeföretag som specialiserat sig på digital butikskommunikation och kundhantering med lång och stark erfarenhet. Som en stabil internationell aktör är vi branschledare och pionjär, och vi hjälper ditt företag att öka försäljningen och lönsamheten genom våra nya innovationer och expertis. Vi har levererat hundratusentals bildskärmar till mer än tio länder, och miljontals kunder går igenom vårt nyckelfärdiga system varje dag.

Vi erbjuder ett brett utbud av lösningar för olika branschaktörer och vi designar noga skräddarsydda enheter tillsammans med kunden från början till slut. Vi implementerar nyckelfärdiga system och digitala displaylösningar från 3D-design till professionell installation och idriftsättning. Enkel innehållshantering, produktkompatibilitet och anpassad design gör våra lösningar bäst på marknaden.

Tillsammans kan vi modernisera och klargöra kontorets utseende och underlätta funktionaliteten hos era tjänster. Våra lösningar ger ytterligare försäljning, kostnadsbesparingar, valuta för pengarna och en positiv bild till din slutkund för ditt företag.

Vi jobbar ekologiskt, socialt och ekonomiskt. Vi strävar ständigt efter att förbättra vår resurseffektivitet genom att minimera den negativa miljöpåverkan av vår verksamhet. Vi agerar ansvarsfullt för våra intressenter och har en motiverad och ständigt utvecklande personal.

Kontakta oss!

Kontakt

Helsinki

Höyläämötie 11 A, 4.krs
FI-00380 Helsinki
+358 (0) 207 414 680
ewq@ewq.zone

Stockholm

Engelbrektsgatan 7 SE-111 42 Stockholm +46 (0)733 13 98 41 info@ewq-systems.com

Göteborg

Sisjö Kullegata 8
SE-42132 Göteborg
+46 (0)31 205 100
info@ewq-systems.com

Service & Support

  • Kundsupport Finland
  • +358 (0)200 20502
  • service@ewq.zone
  • Kundsupport Sverige
  • +46 (0) 733 13 98 41
  • info@ewq-systems.com

Faktureringsinformation

  • Finland
    Eurosec Oy
    PL 67652
    00021 Laskutus
    VAT: FI10394197
  • Sverige
    EWQ Sverige Ab
    PO BOX 2453
    SE-111 75 Stockholm
    VAT: FI559121274001
  • E-fakturering
    Eaddress 003710394197
    VAT: FI10394197
    Operatör OpusCapita Group Oy
    Service ID E204503
  • PDF-Räkning
  • eurosec.FI.P.120045-0(at)docinbound.com

Vårt team

Janne Mansikkamäki
Key Account Manager
+358 (0)50 469 9328
janne@ewq.zone
Teemu Takanen
Key Account Manager
+358 (0)40 553 3588
teemu@ewq.zone
Jouni Hirvonen
Key Account Manager
+358 (0)40 588 0014
jouni@ewq.zone
Juha Kurki
Consultant
+358 (0)50 4090 391
juha@ewq.zone
Linda Clevesjö
Business development manager (EWQ Sverige)
+46 (0) 73 313 98 41
linda@ewq.zone
Mats Henricson
Key Account Manager (EWQ Sverige)
+46 (0) 70 717 65 60
mats@ewq.zone
Sanni Siilin
Customer Service & Marketing Coordinator
+358 (0)40 7455 060
sanni@ewq.zone
Sebastian Höglund
Head of Customer Success & Marketing
+358 (0)40 5244 940
sebastian@ewq.zone
Tommy Svartström
Head of Maintenance and Service
+358 (0)50 460 4242
tommy@ewq.zone
Tero Koivisto
Service Manager
+358 (0)40 746 9987
tero@ewq.zone
Nico Gustafsson
Maintenance Manager
+358 (0)40 085 0338
nico@ewq.zone
Jaakko Lepola
Service
jaakko@ewq.zone
Miska Saulivaara
Development Manager
+358 (0)50 445 0540
miska@ewq.zone
Helena Mäkinen
Financial Manager
+358 (0)50 548 1111
helena@ewq.zone
Outi Kurki
Project Manager
+358 (0)40 586 2175
outi@ewq.zone
Mikael Krogius
CTO
+358 (0)400 700 054
mikael@ewq.zone
Stefan Svanljung
COO
+358 (0)50 441 8844
svanne@ewq.zone
Fred Westerholm
CBO
+358 (0)40 550 0447
fred@ewq.zone
Johan Wohrne
CEO (EWQ Sverige)
+46 (0) 76 390 80 98
johan@ewq.zone
Stefan Björklund
CEO
+358 (0)40 522 4465
stefan@ewq.zone

Kontakta oss

Har du några frågor om våra lösningar eller produkter? Eller vill du veta mer om användningen av produkter eller lämna en underhållsförfrågan?

Lämna oss en kontaktförfrågan och vi kommer att kontakta dig.